همینجا از هرجای دنیا
که دوست داری خرید کن!

شما میتوانید با پرداخت ریالی مبلغ سفارش خود، یک خرید آسان از فروشگاه های بزرگ دنیا را تجربه نمایید.

سرویس درب به درب

یکی از روش های حمل و ارسال بار روش درب تا درب است.به عبارتی بار از درب فرستنده دریافت شده و درب گیرنده تحویل می گردد.این روش توسط اغلب اتوبارها ، باربری ها و شرکت های حمل در هر دو قالب درون شهری و برون شهری انجام می گردد. شرکت حمل باربر نیز برای تامین رضایت مخاطبان و مشتریان خود سرویس درب تا درب را ارائه می دهد و سعی دارد تا با افزایش کیفیت این خدمت رضایت بیشتری ایجاد و بالطبع مشتریان بیشتری جلب نماید.

سرویس پست اکسپرس

شرکت پست سریع بین المللی باربر با ارائه خدمات پست سریع یا همان پست اکسپرس ضمن ارائه سرویسی مطمئن، با قیمت ارزان و سریع در پست مرسوله ها به کلیه نقاط دنیا، ارسال مرسولات پستی ارزشمند شما (اعم از مدارک و بسته) را به درب محل گیرنده تضمین می نماید. مرسولات شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن در محل فرستنده دریافت و توسط سرویس پست اکسپرس باربر به درب محل گیرنده تحویل داده می شود. با بهره گیری از سیستم رهگیری اینترنتی شما این امکان را دارید تا در هر لحظه، مسیر حرکت بسته پستی خود را پیگیری نمایید.

خدمات ویژه فروشگاه های اینترنتی

شرکت باربر در جهت پیشبرد اهداف فروشگاه های اینترنتی و رفع موانع موجود، اقدام به طراحی خدمات ویژه ای برای فروشگاه های اینترنتی نموده است. طراحی این خدمات در باربر از یک سو باعث رونق هرچه بیشتر کسب و کار فروشگاه های اینترنتی گردیده و از سوی دیگر امنیت خرید اینترنتی را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است.یکی از قسمت هایی که روز به روز رقابت بیشتری بر سر آن است و می تواند سهم بیشتری از بازار را برای شما به ارمغان بیاورد توزیع سفارشات و ارسال کالا در نهایت سرعت می باشد.

پاسخگویی 24 ساعته

با پشتیبانی 24 ساعته ما ، نگران مشکلات احتمالی نباشید.

کار با کیفیت بالا

سفارشات شما در بهترین حالت ممکن و با حداکثر کیفیت انجام می شود.

کارشناسان حرفه ای

اطلاعات شما توسط افرادی حرفه ای مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرد.

کد بارنامه / مرسوله خود را وارد نمایید
نصب اپلیکیشن باربر
نسخه آزمایشی نرم افزار موبایل باربر در حال حاضر برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و بزودی نسخه نهایی نرم افزار موبایل باربر منتشر خواهد شد و شما می‌توانید با نصب آن، از پیشنهادات ویژه و امکانات روز افزون ما استفاده کنید.
تاریخچه باربر
سرویس امانات پستی ایرانیان (باربر) بشکل ویژه برای ارائه بهترین خدمات و تجربه مشتری به افراد و کسب و کار برای همه ورودی و خروجی داخلی و بین المللی حمل و نقل و نیازهای تحویل بسته طراحی شده است.در barbaar.ir شما می توانید یک درخواست سریع و کارآمد و سیستم رزرو نیاز به حداقل ورودی، نرخ حمل و نقل جذاب، گزینه های ساده و راحت وانتقال و ارزش اضافی را از طریق نقاط دسترسی ips نقطه و گزینه های پرداخت آسان است که به تناسب شما مناسب راحتیbarbaar.irتوسط شرکت…..، یکی از پیشگامان ارائه دهنده راه حل حمل و نقل تجارت الکترونیک و نمایندگی فروش خدمات حمل و نقل IPS اداره می شود