آشنایی با سه Tab مهم

آشنایی با Tab ها و بخش های متعدد صفحه ساز المنتور، باعث خواهد شد که بتوانید از ابزارها و بخش های متعدد این افزونه، به خوبی در جهت تولید محتوای مناسب استفاده کنید. بخش های مختلف افزونه، مانند ابزارک ها، ستون ها و سکشن ها، سه Tab اساسی دارند: طرح بندی یا محتوا، استایل و پیشرفته. با کمک این Tab ها می توانید هر کدام از بخش های ذکر شده را ویرایش و شخصی سازی کنید. در ادامه با این سه Tab آشنا خواهیم شد.

 

آنچه در این مطلب می خوانید

  • Tab های مهم مدیریت سکشن، ستون و ابزارک ها
  • طرح بندی و محتوا
  • استایل
  • پیشرفته

 

Tab های مهم مدیریت سکشن، ستون و ابزارک ها

آشنایی با برخی از جزئیات صفحه ساز المنتور، میتواند شما را در جهت استفاده درست و تولید محتوای مناسب و اصولی راهنمایی کند. سکشن ها، ستون ها و ابزارک ها، هر کدام سه Tab اصلی دارند که با استفاده از آنها میتوانید به مدیریت و شخصی سازی هر بخش بپردازید.

طرح بندی و محتوا

این بخش، برای سکشن ها و ستون ها یکسان است. اما ممکن است برای هر ابزارک با توجه به نوع آن، متفاوت باشد.

توجه: این Tab با کلیک روی ابزارک ها با نام «محتوا» و با کلیک بر روس سکشن و ستون ها، با نام «طرح بندی» نمایش داده می شود.

استایل

این tab نیز برای دو بخش سکشن و ستون یکسان خواهد بود. اما در ابزارک ها، با توجه به نوع محتوای ابزارک، بخش های موجود در آن، متغیر هستند. برای مثال در ابزارک های متنی، سایز رنگ فونت و… قابل شخصی سازی بوده و در ابزارک های تصویر، تنظیمات مربوط به تصویر را در این بخش مشاهده خواهید کرد.

پیشرفته

این تب در هر سه بخش ابزارک ها، سکشن ها و ستون ها به صورت مشابه نمایش داده شده و برای تمام آنها یکسان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.